SSS

SIK SORULAN SORULAR

Üyelik paketlerinden sana uyan üyeliği seçip kayıt olduktan sonra canlı dersler bölümünden katılmak istediğin dersin linkine tıklayarak derse bağlanabilirsin.

Haftanın her günü ders olacak. Günlük ders sayısı katılımcılar talebine göre 1-5 ders arası olacak. Canlı dersler sayfasının altında bir sonraki ayın programını birlikte belirleyelim linki var. O linke tıkladığınızda çıkan formda istediğiniz dersleri ve istediğiniz gün-saatleri seçin. Program her kategori için çoğunluğun kararlarını baz alarak planlanıyor. 

Elbette. Her şeyi öğren sloganıyla ihtiyacınız olan her eğitimi programa eklemeye talibiz. Aylık eğitim programı formunu doldururken veya bize mail olarak hangi ders ve eğitimeni istediğinizi paylaşabilirsiniz. Onlarıda size sunmaktan mutluluk duyarız.

Elbette.  İstanbul Film Akademi’nin en iyilerden eğitim felsefesiyle eğer sende kendi alanında en iyilerden biri olduğunu düşünüyorsan, eğitmen başvuru formunu doldurup bizimle paylaş. Seçici kurul onay verdikten sonra seninle çalışmaktan onur duyarız.

İstanbul Film Akademi film sektöründe ilgili alanda profesyonelleşip mesleki eğitim almak isteyenler için uygulamalı eğitimler sunar. İFA Learning hobinizi geliştirmeniz için sadece film değil her alanda Akademi’ye göre daha kısa süreli eğitimler sunar. İFA Learning’de film sektörüyle ilgili bir eğitimi beğendiğinizde ve o alanda daha profesyonel ve uygulamalı eğitimler almak istediğinizde İstanbul Film Akademi’de ilgili eğitime kayıt olabilirsiniz.

Canlı dersler sayfasının altında bir sonraki ayın programını birlikte belirleyelim linki var. O linke tıkladığında çıkan formda istediğin dersleri ve gün-saatleri seç. Program her kategori için çoğunluğun kararlarını baz alarak planlanıyor. Canlı Dersler bölümüne giriş yapabilmen için öncelikle üyeliğini başlatman gerekiyor.

Eğitimler çoğunlukla canlı olacak. Fakat bir yandan kayıtlı eğitimler için çekimler yapıp yüklemeye devam ediyoruz. Zamanla yüzlerce saat kayıtlı video dersi sistemde kullanımıza hazır olacak.

Canlı eğitimler, altyapısı çok güçlü olduğu ve neredeyse artık herkes tarafından kullanıldığı için zoom programı üzerinden yapılacak.

ilk aşamada Türkçe eğitimler ile başlıyoruz. Kısa bir süre sonra İngilizce canlı eğitimlerde eklenecek. Üstelik İngilizce bilmeyenler için Türkçe simultane tercüme desteğiyle