Gizlilik Politikası

Gizlilik

Aşağıda, www.ifalearning.com sitesinde bulunan kişisel bilgilerin korunması ve gizlilik ilgili şartlar belirtilmektedir.

Katılımcının belirtilen şartları kabul etmesi, İFA Learning’e (Bundan sonra “İFA” olarak anılacaktır), www.ifalearning.com adresi aracılığıyla sağladığı bilgilerin kullanım şeklini kabul ettiği anlamına gelir.

Kişisel bilgiler

İFA’nın verdiği eğitimlere katılmak için katılımcının, İFA’ya kendisine ait Ad, Soyad, T.C. Kimlik No, elektronik posta adresi ile iletişim telefonu bilgilerini sunması gerekmektedir.

Bilgilerin Saklanması

İFA, Katılımcı tarafından kendisine elektronik ortamdan sunulan kişisel bilgileri belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

İFA, yukarıda belirtilmiş olan bilgilerin katılımcı tarafından bildirilmesinin akabinde, bu bilgilerin Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili diğer mevzuata uygun şekilde kaydedildiğini katılımcılara bildirir.

Sitemiz tüm ziyaretçilerin kullanımına açık olarak hizmet vermektedir.

Güvenlik Önlemleri

İFA, sizinle ilgili hiçbir kişisel bilginizi web sitesinde barındırmaz.

Kredi kartınıza ait bilgiler sistemimiz üzerinde kayıt altında tutulmamaktadır.

İFA, kart bilgileriniz de dahil olmak üzere sistemimiz üzerinden işlenen tüm bilgi ve işlemleriniz için gerekli güvenlik önlemlerinin alındığını taahhüt eder.

İFA, arşiv, sistem ve kurulumlarında gerekli güvenlik önlemlerini aldığını, kişisel bilgilerin yürürlükteki ilgili kanunlara uygun şekilde kullanılacağını ve muhafaza edileceğini garanti eder.

İFA, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Onaylama

Katılımcı, bu koşulları kabul ettiği takdirde, kişisel bilgilerinin kişisel bilgiler dosyasına kaydedilmesini ve İFA tarafından yukarıda belirtilen amaçlar için kullanılmak üzere otomatik uygulamaya alınmasını kabul ettiğini bildirmiş olur.

Değişiklik Hakları

İFA, gelişen şartlar dahilinde herhangi bir zamanda Satış Sözleşmesi ve gizlilik politikasında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu değişiklikler, düzenlemeler, ya da iptaller ilan edilir edilmez internet sitesinde yayınlanacak, ayrıca Katılımcının kayıt esnasında vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda en etkin yöntemlerle bildirimler yapılacaktır. Bu bildirimlerin gereği gibi yapılabilmesi için Katılımcının İFA’ya sunduğu iletişim bilgilerinin doğru ve güncel olması gerekmekte olup, aksi bir durumda İFA sorumluluk kabul etmeyecektir. Katılımcı, İFA’nın eğitimlerine katılmaya devam etmekle olası değişiklikleri ve düzenlemeleri de kabul etmiş sayılır.

info@ifalearning.com